Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki na odstąpienie od umowy zakupu w Just4mini.pl

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością na adres: Just4mini.pl, ul. Karlińska 13b/19, 78-400 Szczecinek              
  2. Do zwracanego produktu należy obowiązkowo dołączyć formularz zwrotu – znajdziesz go TUTAJ Upewnij się, że wypełniłaś go prawidłowo i umieść w przesyłce ze zwracanymi produktami.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy też ubrudzony).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na  numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

Środki zwracane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Odpowiadasz za zmniejszenie wartości zwracanego produktu, wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jeżeli wartość zwracanego towaru została zmniejszona, wysokość zwrotu może zostać obniżona.
W przypadku jeśli przesyłka jest darmowa (powyżej 300 zł) i zwrot produktu powoduje, że łączna suma koszyka jest poniżej 300zł, koszt przesyłki zostaje odliczony od wartości zwracanego produktu.

Więcej informacji na temat polityki wymiany i zwrotów lub prawa do rezygnacji z zakupów można znaleźć w naszym Regulaminie zakupów.

Skontaktuj się z nami.

Adres e-mail: biuro@just4mini.pl
Numer telefonu: +48 602 690 804